Spawacz TIG (aluminium)

Other details
Match criteria
Wymiar czasu pracy
  • 36 - 40 godzin
Funkcja
  • Metaal
  • Metaal
Nowe

Opis stanowiska

Jako spawacz TIG jesteś odpowiedzialny za montaż i spawanie blach i konstrukcji aluminiowych do maszyn budowlanych. Dotyczy to zarówno pracy seryjnej, jak i pojedyńczych małych konstrukcji (3-4 mm). Praca musi być wykonana starannie i dokładnie.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako spawacz TIG (aluminium)
  • Doświadczenie przy spawaniu konstrukcji stalowych
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Dobra znajomośc języka angielskiego lub niemieckiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym według CAO
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (€ 0,19/km)

Lokalizacja

Zwolle

Nasi Konsultanci
Job agents
Create a job agent and receive new jobs by e-mail or SMS.