Spawacz naczep

Other details
Match criteria
Funkcja
  • Metaal
Nowe

Opis stanowiska

Spawanie i montaż elementów karoserii samochodowej (naczepy).

Wymagania

  • Wykształcenie kierunkowe techniczne w branży metalowej;
  • Minimum 2 lata doświadczenia jako monter/mechanik naczep
  • Mile widzianre doświadczenie przy spawaniu karoserii
  • Doświadczenie jako spawacz Mag 135
  • dobra znajomość rysunku technicznego
  • Wiedza techniczna
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego, niemieckiego lub niderlandzkiego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Pracę w międzynarodowym środowisku na dłuższy okres czasu,
  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym według CAO,
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (€ 0,19/km)

Lokalizacja

Zwolle

Data publikacji

07.09.2021

Nasi Konsultanci
Job agents
Create a job agent and receive new jobs by e-mail or SMS.