Spawacz małych konstrukcji

Other details
Match criteria
Funkcja
  • Metaal
Więcej dostępnych funkcji

Opis stanowiska

Jako spawacz małych konstrukcji posiadasz doświadczenie zawodowe i wiedzę techniczną. Jesteś w stanie samodzielnie składać i spawać blachy o róznych rozmiarach (3-4 mm) na podstawie rysunków technicznych. Praca jest za każdym razem inna w zależności od zamówienia - pojedyńcze elementy lub małe serie.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne zawodowe (metal),
  • Doświadczenie w spawaniu cienkiej stali 3-4 mm,
  • Umiejętność odczytywania rysunku technicznego na poziomie dobrym i składania konstrukcji z rysunku,
  • Umiejętność samodzielnej pracy,
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu powierzonych obowiązków,
  • Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego,
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Tygodniowy system wypłat według CAO
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (€ 0,19/km)

Lokalizacja

Staphorst

Nasi Konsultanci
Job agents
Create a job agent and receive new jobs by e-mail or SMS.