OPERATOR ROBOTA SPAWALNICZEGO

Other details
Match criteria
Funkcja
  • Metaal
Rekrutacja stała

Zakres obowiązków

Jako operator robota zajmujesz się obsługą robota spawalniczego i związanymi z tym czynnościami. Ściśle monitorujesz jakość prac spawalniczych. Praca ma charakter powtarzalny.

Wymagania

  • Posiadanie certfikatu spawalniczego 135 lub książeczki spawacza (uprawnienia nie muszą być aktualne),
  • Dbałość o szczegóły i odpowiedzialność,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego,
  • Prawo jazdy kat. B,
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym

Oferujemy

  • Wynagrodzenie wypłacane w systemie tygodniowym według CAO,
  • Zakwaterowania spełniające normy SNF,
  • Ubezpieczenie zdrowotne,
  • Transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (0,19€/km)

Lokalizacja

Staphorst

Data publikacji

07.09.2021

Nasi Konsultanci
Job agents
Create a job agent and receive new jobs by e-mail or SMS.