Lakiernik proszkowy

Other details
Match criteria
Funkcja
  • Metaal
  • Productie
Rekrutacja stała

Opis stanowiska

Jako lakiernik proszkowy jesteś odpowiedzialny za nakładanie powłok lakierniczych na różne produkty metalowe. Ponadto zawieszasz elementy do malowania i zdejmujesz po wymalowaniu.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako lakiernik proszkowy,
  • Certyfikat na wózek widłowy - mile widziany,
  • Dokładność i precyzja w wykonywaniu swoich obowiazków,
  • Elastyczność i umiejętność pracy w zespole,
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Tygodniowy system wypłat według CAO
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (€ 0,19/km)

Lokalizacja

Emmeloord

Data publikacji

07.09.2021

Nasi Konsultanci
Job agents
Create a job agent and receive new jobs by e-mail or SMS.