Heftruck - operator wózka widłowego

Other details
Match criteria
Funkcja
  • Logistiek
Nowe

Opis stanowiska

Do obowiązków osoby zatrudnionej należeć będzie:

  • wykonywanie prac magazynowych, takich jak: rozładunek, załadunek, rozwożenie towaru po lokacjach, kompletacja towaru według zamówień
  • kontrola towarów
  • dbałość o wysoką jakość powierzonego towaru i porządek w miejscu pracy

Wymagania

  • Posiadanie ważnych uprawnień na wózki widłowe
  • Doświadczenie w pracy jako operator wózka widłowego
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Gotowość do pracy w systemie zmianowym
  • Prawo jazdy kat.B
  • Zaangażowanie w realizację powierzonych obowiązków
  • Spostrzegawczość, dokładność i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Tygodniowy system wypłat według CAO
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (€ 0,19/km)

Lokalizacja

Zwolle

Data publikacji

07.09.2021

Nasi Konsultanci
Job agents
Create a job agent and receive new jobs by e-mail or SMS.