Ślusarz/spawacz

Other details
Match criteria
Funkcja
  • Metaal
  • Metaal
  • Metaal
  • Metaal
  • Metaal
  • Metaal
Nowe

Opis stanowiska

Jako ślusarz/spawacz jesteś odpowiedzialny nie tylko za spawanie różnych konstrukcji (schody, ogrodzenia, platformy, belki itp), ale również wykonujesz prace związane z obróbką metali przy użyciu maszyn (piłowanie, wiercenie itd.). Wszystkie prace oparte są na rysunkach technicznych.

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne
  • Umiejętność spawania metodą MAG 135 i pracy z rysunkiem technicznym
  • Doświadczenie w spawaniu konstrukcji stalowych i pracy jako ślusarz
  • Wykonywanie prac związanych z obróbką metali
  • Umiejętność samodzielnej pracy
  • Znajomość języka obcego (angielski lub niemiecki) na poziomie komunikatywnym
  • Prawo jazdy kat. B

Oferujemy

  • Tygodniowy system wypłat według CAO
  • Zakwaterowanie zgodne z normami SNF (Stichting Normering Flexwonen),
  • Ubezpieczenie zdrowotne
  • Bezpłatny transport do pracy lub zwrot kosztów dojazdu (€ 0,19/km)

Lokalizacja

Rijssen

Nasi Konsultanci
Job agents
Create a job agent and receive new jobs by e-mail or SMS.